Potravinka – Náhradní role šíře 45cm - 300m

Náhradní role 45cm v délce 300m do obalu Potravinka 300m

Tato potravinová fólie je vyrobena z PVC, což ji dodává několik unikátních vlastností.
Těmi jsou například vysoká elastičnost, přilnavost, možnost opakovaného použití.

349 Kč
Skladem

Náhradní role 45cm v délce 300m do obalu Potravinka 300m

Tato potravinová fólie je vyrobena z PVC, což ji dodává několik unikátních vlastností.
Těmi jsou například vysoká elastičnost, přilnavost, možnost opakovaného použití.

Díky pružnosti a přilnavosti je tato fólie vynikajícím prostředkem k balení potravin. Její přilnavost zajišťuje, že potravina nevypadne, i kdyby se miska převrátila.
To si mimochodem můžete zkusit sami – fólií překryjte sklenici s vodou a převraťte ji. Uvidíte, že žádná voda ze sklenice nevyteče.

Fólie také zabraňuje úniku či vniknutí nechtěného pachu z potravin v lednici. Kupříkladu máslo nepřijme pachy zrajících sýrů. Pokud chcete uchovat maso, pak potravinová fólie zabrání jeho zkažení.

Potravinová fólie umožňuje i několikanásobné použití. Díky její elastičnosti lze použít menší kus fólie pro zakrytí mnohem větší plochy. Vysoká přilnavost fólie zároveň zajistí dokonalou izolaci produktu, což z ní dělá velice úspornou alternativu k jiným výrobkům na trhu.
V neposlední řadě je fólie odolná vůči chladu. Můžete ji tedy používat na balení potravin, které pak uschováte např. v mrazáku. Fólie je odolná do -40°C. Doporučujeme před zapnutím mikrovlnky udělat do fólie několik otvorů, aby vzniklý tlak uvnitř ohřívané nádoby nezpůsobil nechtěné škody.
Fólie využívá systém anti-fog, který zabraňuje zamlžení, takže stále vidíte, co se pod fólií skrývá.

Návod na použití:

Kompletace: Krabičku otevřeme a vyjmeme starou papírovou rolku. Vložíme novou roli a odmotáme 10 cm fólie z role a provlečeme podélným otvorem a krabičku uzavřeme.

Použití: Fólii přetáhneme přes okraj řezačky v požadované délce a provedeme zabalení potravin. Následně řezačku posuneme z jednoho okraje na druhý, a tím provedeme odříznutí fólie. 

Bezpečnostní upozornění:

Uchovávat mimo dosah dětí.
Nesmí přijít do styku s horkým povrchem a plamenem.
Při použití v mikrovlnné troubě nutno folii několikrát propíchnout

Folie splňuje požadavky nařízení EPR 10/2011

Kód Kód: 76
Kategorie: Do domácnosti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení